Polgármesteri köszöntő

Tisztelt harmadik kerületiek! Kedves Barátaim!

Május 9-én és 10-én immár huszadik alkalommal rendezzük meg Óbuda Napját, egyik legnevesebb ünnepünket, amelyen a színes programok mellett Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat legrangosabb elismeréseit is átadjuk, egész közösségünk nevében megköszönve a díjazottjaink elhivatott munkáját a kerületért és az itt lakókért.

Óbuda Napja együvé tartozásunk jelképe is, hiszen együtt ünnepelünk, együtt szórakozunk, együtt töltünk a két nap során felejthetetlen perceket. Idén, az előző évekéhez hasonlóan az egész család számára vonzó ingyenes programokkal, koncertekkel, kézműves vásárral készülünk és hagyomány helyszíneink mellett a Flórián térre is várjuk az érdeklődőket, ahol ügyességi játékokban is próbára tehetjük magunkat.

Hagyományainkhoz híven kulturális intézményeink is gazdag programválasztékkal kapcsolódnak a rendezvénysorozathoz, és a kerületben működő civil szervezetek szintén lehetőséget kapnak bemutatkozni.

Tartsanak velünk május 9-én és 10-én, ígérjük, minden látogatónk talál érdeklődéséhez és ízléséhez illő programot Óbuda Napján!

Szeretettel várjuk önöket!

Dr. Kiss László

polgármester

 

Megosztás itt: facebook
Megosztás itt: twitter
Megosztás itt: facebook