Műsornaptár – 2018. május 3-5.

05. 03. csütörtök

12.00 Ünnepi megemlékezés Szent Flórián szoborcsoport

17.00 Harmadik kerületi művészek kiállításának megnyitója Esernyős

17.00 Bevett hardver, avantgárd szoftver Kassák Múzeum

17.00 Stop Shop Kiállításmegnyitó Aquincumi Múzeum

18.00 Villamosok Óbudán Óbudai Platán Könyvtár

05. 04. péntek

16.00 Fényűzés az Osztrák-Magyar Monarchiában Kiscelli Múzeum

17.00 Albert Ádám: Minden a mienk! Tárlatvezetés Kassák Múzeum

18.00 Válogatás a T-Art Alapítvány Gyűjteményéből Szent József Ház

19.00 A Kutya Vacsorája Fő tér

20.30 Ivan & The Parazol Fő tér

05. 05. szombat

10.00 Civil udvar, gasztrosétány, kézműves vásár,
Színjáték-automata, Egy fess fiákeren Fő tér

10.00 Halász Judit Fő tér

10.00 Rutkai Bori Banda: Űrdöngölők Csillaghegy

10.00 Rendőrségi Kutyás bemutató Békásmegyer

10.00 Panel-séta Óbudai Múzeum 

10.00–18.00 Családi felfedező hátizsák Óbudai Múzeum

10.00–18.00 Ingyenesen látogatható a Goldberger Textilpari Gyűjtemény

11.00 Langaléta Garabonciások Fő tér

11.00–18.00 A Térszínház 32 éve Óbudán! Térszínház

11.00 Józsa Tamás Borudvar

11.00 Puskás Péter alpolgármester köszöntője
és Csillaghegy tortája Csillaghegy

11.30 Harrer Pál szobrának koszorúzása Harrer Pál utca

11.30 11.30 Templomok a talpunk alatt kiállítás megnyitója Kórház utca

11.30 Katasztrófavédelmi bemutató Békásmegyer

12.00 Kis Göncöl Csillaghegy

12.30 A helyi általános iskolák előadásai Csillaghegy

13.00 Rák Béla Combo Borudvar

13.35 A Cassandra Táncművészeti és Sportegyesület Csillaghegy

14.00 Kincső Fő tér

14.00 Freak Fusion Cabaret Csillaghegy

14.00 Rendőrzenekar Békásmegyer

14.00–16.00 Templomok a talpunk alatt – Történeti séta Óbudai Múzeum 

14.00 Tárlatvezetés: Stop Shop Aquincumi Múzeum

14.15 Díjátadó Békásmegyer

14.30 Az Óbudai Danubia Zenekar kamaraformációja Kobuci kert

14.45 Braunhaxler Dalkör Békásmegyer

15.00 Díjátadó Kobuci kert

15.00 Turbó Méhek koncert Csillaghegy

15.30 Bognár Szilvia – Titoktok Békásmegyer

16.00 Blahalouisiana Fő tér

16.15 Berecz András mesél Csillaghegy

16.30 Gólyalábas mutatványos kompánia Békásmegyer

17.00 Petruska Kobuci kert

17.30 Farkas Izsák Borudvar

17.30 A Göncöl Néptáncegyüttes műsora és táncháza Csillaghegy

17.30 Budapest Ragtime Band Békásmegyer

18.00 Budapest Voices Fő tér

19.30 Nana Vortex Kobuci kert

20.00 Charlie Band koncert Csillaghegy

20.30 Kiscsillag Fő tér